„Przez ciernie do gwiazd” – trening efektywności

Leszek-nie narzekaj

Czy chciałbyś zmienić swoje życie?

Wiele osób chciałoby się „zamienić się na życie” z osobami, które podziwiają, które w ich oczach osiągnęły upragniony sukces życiowy. Jednak nie znają kulisów życia danej osoby, nie znają drogi, którą ta osoba przeszła, ani trudności które pokonała.

pytania

Wiele osób chciałoby użyć jakiejś magicznej metody (np. dieta-cud, czyli jeść wszystko, zwłaszcza słodycze i schudnąć – i to byłby prawdziwy cud!), która przeniesie ich od razu do rezultatu, który chcieliby osiągnąć. Tak naprawdę, aby go uzyskać, trzeba przejść drogę, często trudną i wymagającą wyrzeczeń.Patrząc na czyjeś sukcesy widzimy tylko efekty jego prac, a nie hektolitry potu, które trzeba było wylać aby je osiągnąć. To jest jak z górą lodową – to czego nie widać stanowi przytłaczającą większość. Jak zatem iść drogą do sukcesu, aby się nie zniechęcić?

Pozwól mi poprowadzić się w drodze do Twojego sukcesu. Dzięki temu praca Twoja praca nad sobą stanie się przyjemna i lekka, a rezultaty zaskoczą Cię pozytywnie oraz przekroczą Twoje najśmielsze oczekiwania.

Klucz do sukcesu

Wielu ludzi prosiło mnie o to, abym przygotował szkolenie i porady, dzięki którym krok po kroku będą mogli pokonywać przeciwności losu, realizować swoje pasje i marzenia, efektywnie wyznaczać i realizować różne cele życiowe – od tych małych osobistych, po te ogromne zawodowe. Moje szkolenie to efekt kilku tysięcy sesji szkoleniowych, wykładów, własnych przemyśleń, a także zmagań własnych i wielu innych osób, którym pomogłem sprostać w ich walce o najlepszą wersję siebie samego.

Szkolenie, po którym urośniesz mentalnie

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że po rozmowie z kimś mądrym i doświadczonym, z kimś, kto osiągnął tak upragniony przez Ciebie sukces, albo po przeczytaniu odkrywczego artykułu lub książki na temat osiągania sukcesu, w Twojej głowie pojawiła się myśl: „ooo, to ciekawe, nigdy wcześniej o tym tak nie myślałem…”? Po dogłębnej analizie zwykle okazuje się, że to konkretne rozwiązanie Twojego problemu przyniosło długo oczekiwaną zmianę i przybliżyło Cię w drodze do upragnionego celu. Jak nigdy wcześniej. I ta złota myśl warta była wszelkich pieniędzy.

Sukces

Sprawdzony system na rozwój osobisty

Moje szkolenie „Przez ciernie do gwiazd” zostało przemyślane i ułożone właśnie tak, w usystematyzowany sposób, aby ułatwić Ci krok po kroku zwiększać swoją efektywność, motywację i skuteczność realizowanych przez Ciebie celów, marzeń, wyzwań i wszelkich innych przedsięwzięć, o których do tej pory bezowocnie tylko marzyłeś.

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Wybierz drogę na skróty. Po co masz wyważać dawno otwarte drzwi, wynajdywać dawno wynalezione koło, proch i inne pomagające w życiu rzeczy.

Ktoś kiedyś powiedział mądre i jakże prawdziwe słowa: „Ludzie kupują rzeczy, których nie potrzebują za pieniądze, których nie mają, aby przypodobać się ludziom, których nie lubią”. Ty nie powielaj tego błędu, nie idź tą drogą!

Po jednym z moich takich szkoleń podszedł do mnie pewien uczestnik i powiedział: „To były najlepsze rekolekcje, jakie przeszedłem w moim życiu. Już nigdy nie będę taki, jak przedtem. Dziękuję!” To była najlepsza recenzja mojej pracy.

Pracuj z głową. Nie przemęczaj się niepotrzebnie. Bądź efektywny. Realizuj swoje pasje. Nie musisz nikogo małpować. Bądź najlepszą wersją siebie samego! Moje szkolenie pomoże Ci w tym.

BĄDŹ SZCZĘŚLIWY I SPEŁNIONY!

Agenda szkolenia

  • 9.00 – 9.55 Rejestracja (wystarczy okazać dowód tożsamości)
  • 10.00 – 14.30 Przerwa na lunch
  • 14.30 – 16.42 Przerwa
  • 16.42 – 18.00 Moduł szkoleniowy

Szkolenie rozpoczyna się o godz. 10.00, a kończy pomiędzy 18.00 – 19.00 – w zależności od czasu, który przeznaczony zostanie na ćwiczenia. Poszczególne moduły trwają ok. 1 godziny i są taktowane krótkimi przerwami (ok. 10 min. każda), w czasie których można skorzystać poczęstunku (kawa, herbata, woda, ciasteczka).

Niezwykle istotne jest, aby zostać do samego końca szkolenia. Proponuję zawczasu przemyśleć i zabezpieczyć sobie wyjazd tak, żeby swobodnie i bez pośpiechu wyjść ze szkolenia po jego zakończeniu.

W skład ceny wchodzą:

  • udział w szkoleniu;
  • materiały szkoleniowe – podręcznik i zeszyt ćwiczeń;
  • przerwy kawowe;
  • wyżywienie – lunch podczas szkolenia.

Nocleg i dojazd na szkolenie pozostają w gestii uczestnika szkolenia.

Miejsce spotkania: Warszawa

Certyfikat

Certyfikat-Savoir-Warszawa-03-2012-RAMKA-MaleCertyfikat ze szkolenia Leszka Kazimierskiego jest prestiżowy. Nie otrzymuje się go wyłącznie za uczestnictwo. Wysyłany jest kilka tygodni po szkoleniu uczestnikom, którzy wykonają nieskomplikowane i dokładnie wyjaśnione zadania. Celem takiego sposobu wydawania certyfikatu jest utrwalenie wiedzy przekazanej na szkoleniu i wdrożenie jej jako dobry nawyk do codziennego życia.