ORGANIZACJA CZASU PRACY – 7 złotych zasad gospodarowania swoim czasem

9 kwietnia 2019 r. – KATOWICE

lub

>> POBIERZ – Formularz zgłoszeniowy <<

Czy znasz to uczucie, kiedy na Twoim biurku wciąż piętrzą się papiery, a Ty co chwilę zabierasz pracę do domu? Czy masz na głowie mnóstwo spraw i zadań do wykonania, a ciągle nie możesz zdążyć na czas? A może w Twojej poczcie elektronicznej jest wciąż więcej i więcej wiadomości, na które nie nadążasz odpowiedzieć na czas?

Czy czasem brakuje Ci czasu na to, co ważne, a Twoja rzeczywistość to ciągły pośpiech? Jeśli tak, to to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Czy wiesz, ile biznesowych okazji omija Cię przez to, że wciąż nie masz czasu?

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że zwiększona produktywność i lepsze zorganizowanie przełożyłyby się na Twoje wyższe zarobki, harmonię i lepsze rezultaty w pracy zawodowej?

Strategia unikania

Badania naukowe dowodzą, że mózg człowieka chętniej będzie próbował symulować prawdziwą, produktywną pracę przez unikanie dużych projektów i skupianie się na małych, nieznaczących zadaniach, wypełniających czas. „Duża, wymagająca inwencji praca? Nieee… Lepiej posprzątam mój pokój, no bo przecież trudno się skupić w bałaganie!” Znasz skądś taki rodzaj myślenia? Takie zachowanie jest naturalne, jednak – jak każde nawyki – możesz je zmienić.

Tylko jak tego dokonać?

Aby wykształcić u siebie dobre nawyki zamiast tych złych, najlepiej skorzystać z doświadczenia takich osób, które osiągnęły już sukcesy. Z pewnością należy do nich trener, coach, autor kilku książek, ekspert zapraszany do telewizji i radia, a także tłumacz przysięgły, muzyk i bard – Leszek Kazimierski (kliknij po więcej informacji), który w swoim jednodniowym szkoleniu „7 złotych zasad gospodarowania swoim czasem” przekazuje najważniejsze narzędzia do wyrabiania pozytywnych nawyków.

lub

>> POBIERZ – Formularz zgłoszeniowy <<

Odzyskaj od kilku do nawet kilkunastu godzin tygodniowo i ciesz się życiem!

Być może myślisz teraz „to musi być bardzo skomplikowane” lub „dla mnie już chyba nie ma ratunku”, jednak to właśnie osoby takie jak Ty mogą najbardziej skorzystać ze szkolenia.

Wiedz, że Ty też możesz się nauczyć biznesowej przewagi, harmonii i większej produktywności od autorytetu w tej dziedzinie – Leszka Kazimierskiego. Do tego, kim jest teraz, doszedł on dzięki odważnemu wyznaczaniu ambitnych celów i świetnemu gospodarowaniu czasem.

Leszek Kazimierski
Leszek Kazimierski

Leszek Kazimierski krok po kroku nauczy Cię używania prostych narzędzi i trików, które on sam z powodzeniem stosuje od lat, a które z pewnością pomogą Ci zwiększyć Twoją efektywność i pozwolą osiągać jeszcze lepsze rezultaty.

Po szkoleniu „7 złotych zasad gospodarowania swoim czasem”:

 • będziesz mieć więcej czasu na robienie rzeczy, na które dotychczas brakowało Ci czasu;
 • będziesz mieć więcej możliwości rozwoju swoich pasji;
 • zmaksymalizujesz swoją produktywność, co da Ci przewagę w pracy i pozwoli zarobić więcej pieniędzy;
 • przestaniesz odkładać sprawy na później, przez co unikniesz stresu i będziesz mieć więcej czasu dla siebie i bliskich;
 • otrzymasz gotowy do implementacji, przejrzysty system, którego wprowadzenie da Ci czas na stopniowe zwiększanie Twoich kompetencji.

Wiedza i umiejętności
zdobyte podczas szkolenia pozwolą Ci:

 • wycisnąć z doby więcej czasu dla siebie i swoich bliskich;
 • skutecznie realizować swoje pasje i czerpać więcej radości z życia;
 • efektywnie wyznaczać i realizować cele zawodowe i prywatne;
 • uzyskać przewagę nad konkurencją, a także stać się jeszcze szybszym i móc zarabiać więcej pieniędzy poprzez drastyczne zwiększenie Twojej efektywności;
 • jeszcze lepiej wybierać istotne priorytety, a nie skupiać się na rzeczach mniej istotnych;
 • osiągnąć najlepsze z możliwych rezultaty Twojej działalności poprzez wprowadzenie w życie 7 praktycznych zasad gospodarowania czasem.


Agenda szkolenia

 • 8.30 – 8.55 Rejestracja (wystarczy okazać dowód tożsamości)
 • 09.00 – 10.30 Moduł szkoleniowy
 • 10.30 – 10.42 Przerwa
 • 10.42 – 12.30 Moduł szkoleniowy
 • 12.30 – 13.30 Przerwa na lunch
 • 13.30 – 15.30 Moduł szkoleniowy
 • 15.30 – 15.42 Przerwa
 • 15.42 – 17.00 Moduł szkoleniowy

Program szkolenia

 1. 3 warunki skutecznego działania
 2. 4 zasady racjonalnej pracy (wg Kartezjusza):
 3. 7 powodów dla których warto planować na piśmie
 4. Efektywne wyznaczanie  celów: 5 zasad dobrego (S-M-A-R-T, czyli mądrego) celu
 5. Ustalanie priorytetów:  zasada ABCDE, Matryca Eisenhowera i rozkład Pareto
 6. 5 zasad delegowania – jak skutecznie delegować zadania
 7. 5 zasad skutecznego gospodarowania czasem

lub

>> POBIERZ – Formularz zgłoszeniowy <<

Szkolenie rozpoczyna się o godz. 09.00, a kończy około 17.00 – w zależności od czasu, który przeznaczony zostanie na ćwiczenia.

Niezwykle ważne jest, aby zostać do samego końca. Proponujemy zorganizować wyjazd tak, żeby swobodnie i bez pośpiechu wyjść ze szkolenia po jego zakończeniu.

W skład ceny wchodzą:

 • udział w szkoleniu;
 • materiały szkoleniowe – podręcznik i zeszyt ćwiczeń;
 • przerwy kawowe;
 • wyżywienie – lunch podczas szkolenia.

Nocleg i dojazd na szkolenie pozostają w gestii uczestnika szkolenia.

Miejsce szkolenia: KATOWICE.

Data szkolenia:  9 kwietnia 2019 r.

Certyfikat

Certyfikat ze szkolenia Leszka Kazimierskiego jest prestiżowy. Nie otrzymuje się go wyłącznie za uczestnictwo. Wysyłany jest kilka tygodni po szkoleniu uczestnikom, którzy wykonają nieskomplikowane i dokładnie wyjaśnione zadania. Celem takiego sposobu wydawania certyfikatu jest utrwalenie wiedzy przekazanej na szkoleniu i wdrożenie jej jako dobry nawyk do codziennego życia.

lub

POBIERZ – Formularz zgłoszeniowy <<


Opinie uczestników:

 

Szkolenia były prowadzone świetnie! wszystkie wątki składały się w jedną spójną całość, i były prowadzone przede wszystkim z humorem, co było świetnym urozmaiceniem i nie pozwalało się nudzić!

Ola

 

Jako uczestniczka szkolenia “Zarządzanie czasem”, prowadzonego przez Pana Leszka Kazimierskiego, mogę powiedzieć tylko jedno: dawno nie brałam udziału w tak absorbującym i wyczerpującym temat szkoleniu. Udział w nim to czysta przyjemność a wręcz wyróżnienie. Czterogodzinny “wykład” mógłby zdecydowanie trwać jeszcze kilka godzin dłużej 😉 Dzięki ciekawemu przekazowy motywował do korzystania i wcielenia w życie prezentowanych treści

 Całkowicie zadowolona Karolina. 🙂

 

Uczestniczyłam w szkoleniu “Zarządzanie sobą w czasie” i nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona… Ponieważ jestem bardzo zadowolona! Charyzma pana Leszka sprawia, że 3 godziny mijają naprawdę szybko! Dziękuję za pana czas poświęcony na dzielenie się z nami swoją wiedzą!

 Daria

 

Byłam zachwycona szkoleniami! Pozytywna energia jaką wyniosłam była równie cenna co informacje jakie na nich uzyskałam. Panie Leszku ogromne wyrazy szacunku i podziękowania! Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Pana.

 Kasia

 

Miałam możliwość uczestnictwa w warsztacie z motywacji.
Z całą szczerością muszę przyznać, że był to jeden z najlepiej przeprowadzonych warsztatów w jakich dotychczas brałam udział. Pozytywne nastawienie Pana oraz sposób przekazywania treści sprawiły, że chciało się słuchać i “chłonęło” informacje. Nabytą wiedzę oraz poznane techniki z pewnością wykorzystam w życiu.

 Klaudia

 

Uczestniczyłam w szkoleniu “Zarządzanie Czasem i automotywacja”. Szkolenie godne polecenia. Jestem niezwykle zadowolona, że miałam przyjemność brać w nim udział.

 Agata